فروشگاه آنلاين حسين نوري

فروشگاه آنلاين حسين نوري

وبسايت شخصي حسين نوري ـ فروشگاه آنلاين فايل لایه باز ، کتاب و تحقیقات کامپیوتری و مقالات دانشجویی

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

نظرسنجی سایت

سلام دوست عزیز قیمت فایلامون چه جوریه

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 149
  • بازدید دیروز : 31
  • بازدید کل : 161584

آسان ثروتمند شوید


آسان ثروتمند شوید

انسانها همیشه علاقه به رفاه و ثروت دارند و آرزوی ثروتمند شدن برای همه شیرین است اما کمتر کسی را می بینیم که ثروتمند است. نداشتن هدف یکی از اساسی ترین مشکلاتی است که پیش روی ثروتمند شدن است.پس انداز کردن نیز باید با هدف انجام شود تا راه به سوی ثروتمند شدن را آسان کند. در این مقاله، به توضیح پس انداز کردن که ساده‌ترین روش ثروتمند شدن است می‌پردازیم.

 پس‌انداز برای استقلال مالی

ثروتمند شدن کار آسانی نیست و سختی‌های زیادی دارد. همه‌ی افراد به‌صورت بالقوه توانایی ثروتمند شدن را دارند، اما کمتر از ۵ درصد مردم به‌صورت بالفعل می‌توانند ثروتمند شوند، زیرا این افراد حاضرند همه‌ی کارها و اقدامات لازم را انجام داده و تمام سختی‌ها را تحمل کنند.

اولین و ساده‌ترین روش برای رسیدن به استقلال مالی، «پس‌انداز» است. البته این روش هوشمندانه نیست و به افراد خبره توصیه نمی‌شود؛ اما اگر کسی نتواند سختی‌ها را تحمل کند و مایل به تلاش زیاد نباشد، می‌تواند از این روش استفاده کند. این روش برای تمام افراد، در هر زمان، هر شرایطی و با هر شغلی به‌خوبی جواب می‌دهد.

شروع به پس‌انداز کنید! بهترین شیوه‌ی پس‌انداز این است که اگر بتوانید ۳۰ درصد از تمام درآمد خود را پس‌انداز کنید، می‌توانید پس از سال‌ها ثروتمند شوید. البته این مقدار زیاد است و بهتر است با ۱۰ درصد شروع کنید! یک حساب سپرده‌ی مخصوص با بیشترین سود (مثلاً ۲۰ تا ۲۵ درصد در سال) برای پس‌انداز باز کنید و هرماه ۱۰ درصد از درآمد خود را پس‌انداز کنید. تمام دسترسی‌های خود را به این حساب محدود کنید و این حساب را با سایر دریافت و پرداخت‌های خود تداخل ندهید. تنها دفترچه حساب کافی است. کارت بانکی، رمز اینترنتی، اینترنت‌بانک، تلفن‌بانک، نرم‌افزار موبایل و… برای این حساب نگیرید و فعال نکنید! متعهد شوید و به خودتان قول بدهید که هرگز و در هیچ شرایطی به این حساب دست نزنید! همیشه یادتان باشد که «روز مبادا وجود ندارد!» این مبلغ را کم‌کم افزایش دهید و هدفتان این باشد که آن را به ۳۰ درصد برسانید.

مبلغی که هرماه به این حساب واریز می‌کنید، شاید در ابتدا ناچیز باشد، اما در درازمدت و پس از ۲۰ تا ۳۰ سال و براثر بهره‌ی مرکب، رقم بسیار بزرگی خواهد شد (حداقل یک تا چند میلیارد تومان)! حتی با وجود تورم، بازهم ثروت خوبی در انتظارتان خواهد بود! این دقیقاً همان کاری است که بیمه‌های بازنشستگی و عمر برای شما انجام می‌دهند، اما بیشتر به نفع خودشان کار می‌کنند!

 با ۱ درصد شروع کنید!

برخی گمان می‌کنند که ۱۰ درصد زیاد است، اما به شما قول می‌دهم که حتی با ۹۰ درصد درآمدتان هم می‌توانید به‌خوبی و با همان کیفیت قبل زندگی کنید. حتی هر یک از افراد متوسط و کم‌درآمد، حداقل ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان در ماه هزینه‌ی اضافی و غیرضروری (مثل هزینه‌های فست‌فود، سینما، استخر، ادکلن، شارژ موبایل و…) دارند! حتی اگر به‌شدت وضعیت نابسامانی دارید یا بدهکارید یا درآمد کمی دارید، با ۱ درصد شروع کنید و هرماه ۱ درصد به آن اضافه کنید. چون این کار را به‌آرامی انجام می‌دهید، اصلاً متوجه نخواهید شد و سختی آن را حس نخواهید کرد.

  • ماه اول: ۱ درصد
  • ماه دوم: ۲ درصد
  • ماه سوم: ۳ درصد
  • ماه دهم: ۱۰ درصد

درنتیجه پس از یک سال می‌توانید به پس‌انداز ۱۰ درصد در ماه برسید. قدرت این روش را دست‌کم نگیرید و آن را بی‌اهمیت قلمداد نکنید!

افرادی که در طول دوران کاری خود از جوانی و ابتدای کار تا زمان بازنشستگی همیشه ۱۵ تا ۲۰ درصد درآمد خود را پس‌انداز می‌کنند، به استقلال مالی می‌رسند و ازنظر مالی کاملاً بی‌نیاز خواهند شد.

اگر روش‌های سرمایه‌گذاری را یاد بگیرید، می‌توانید از پس‌اندازتان برای سرمایه‌گذاری استفاده کنید و مبلغ بیشتری به نسبت سود بانکی دریافت کنید. «پس‌انداز» و «سرمایه‌گذاری» کارهایی هستند که همه‌ی ثروتمندان همیشه انجام داده و می‌دهند. اگر بتوانید مقدار پس‌اندازتان را افزایش دهید، می‌توانید سریع‌تر ثروتمند شوید و به ثروت بیشتری برسید. برای این کار، ابتدا باید بتوانید درآمدتان را افزایش دهید که در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

 استفاده از اصل پارتو برای افزایش درآمد

طبق اصل پارتو، «۸۰ درصد از درآمد ما را ۲۰ درصد از کارمان به وجود می‌آورد.» این اصل برای تمام مشاغل صدق می‌کند. در هر کاری که هستید، کافی است کمی وقت بگذارید و با دقت بررسی و تحقیق کنید تا به آن کارهای بسیار مهم که مولد اصلی درآمد شماست، پی ببرید.

اگر تمام تمرکز و توجهتان را به کارهای مهم که ۲۰ درصد از کارها را شامل می‌شود، بگذارید و بیشترین وقت و انرژی‌تان را برای انجام آن کارها صرف کنید، درآمدتان تا چندین برابر افزایش خواهد یافت و در بدترین حالت، به دو برابر خواهد رسید!

۸۰ درصد سایر کارها ارزش کمتری دارند و وقت‌گیر هستند؛ بنابراین باید از حجم عملیات خود بکاهید و کارهای غیرضروری را حذف کنید یا به‌شدت کاهش دهید و همچنین آن‌ها را به دیگران واگذار کنید. دراین صورت، متوجه خواهید شد که زمان و انرژی زیادی برایتان باقی می‌ماند که می‌توانید برای انجام کارهای مهم از آن استفاده کنید.

 اهمیت عملکرد در کار

ثروتمندان در شروع کارشان بسیار بیشتر از دیگران کار می‌کنند. بیشتر افراد موفق مالی ۶ روز در هفته و روزانه ۱۰ تا ۱۲ ساعت در حال کار کردن هستند. ۱۰ درصد از برجسته‌ترین افراد پول‌ساز در آمریکا، ۵۰ تا ۶۰ ساعت در هفته کار می‌کنند.

چیزی که از ساعت کاری بسیار مهم‌تر است، هوشمندانه کار کردن و داشتن عملکرد عالی است. در این صورت می‌توانید با کار کمتر در زمان کمتر، بیشترین درآمد را داشته باشید. باید از مغزتان به‌خوبی استفاده کنید و برای آموزش خودتان سرمایه‌گذاری کنید تا به نتیجه‌ی عالی برسید!

امروزه افراد عادی در هر شغلی، با کمتر از ۵۰ درصد ظرفیت خود کار می‌کنند و ۵۰ درصد دیگر با بطالت و اتلاف وقت در رفت‌وآمد، تماس‌های تلفنی شخصی، تأخیر در شروع کار، ترک زودهنگام محل کار، صرف چای و ناهار، صحبت‌های بی‌مورد با دیگران و… تلف می‌شود. این یعنی عملکردی ضعیف و پایین‌تر از نیروی بالقوه! این افراد همیشه درآمد کمی دارند، پیشرفت نمی‌کنند، در معرض اخراج هستند و بااین‌حال، شرایط موجود و دیگران را مقصر می‌دانند! راستی آیا شما حاضرید به چنین کارمندانی حقوق بدهید؟!

تنها حدود ۵ درصد از مردم جهان در دنیای کار امروز واقعاً تمام مدت را کار می‌کنند و عملکرد عالی دارند. این افراد درآمد زیادی دارند و همواره پیشرفت می‌کنند. شما نیز با تلاش و برنامه‌ریزی، تمام ساعات کاری خود را کار کنید و اتلاف وقت نداشته باشید تا درآمدتان را به حداکثر برسانید.

  انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 270

برچسب های مهم

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۴ تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۴ تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۴ تابلو اعلانات مسجدنما، هفته سوم شهریور ۱۳۹۷ همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟ همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب 237 تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب 237 تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۷ تابلو اعلانات مسجدنما، هفته دوم مهر ۱۳۹۷ همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟ همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را نداشته ...

طرح لایه باز (PSD) تراکت منوی قهوه خانه و سفره خانه

طرح لایه باز (PSD) تراکت منوی قهوه خانه و سفره خانه

طرح لایه باز (PSD) تراکت منوی قهوه خانه و سفره خانه سنتی (قلیان و قهوه) این فایل شامل طرح مدرن و شیک تراکت جهت منوی قهوه خانه و سفره خانه سنتی (قلیان و قهوه) که به صورت یک رو با رزولیشن 300 و سایز A5 طراحی شده است. طرح تراکت منوی قهوه خانه و سفره خانه سنتی جهت منوی محصولات و انواع ...

طرح لایه باز (psd) تقدیرنامه و لوح سپاس شماره 7

طرح لایه باز (psd) تقدیرنامه و لوح سپاس شماره 7

طرح لایه باز تقدیر نامه و لوح سپاس شماره 7 این طرح به صورت لایه باز فتوشاپ و در سایز A4 با رزولیشن 300 طراحی شده است که می تواند به عنوان برگه تقدیرنامه و لوح سپاس مورد استفاده قرار گیرد. فروش ویژه برنامه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از طریق گوشی موبایل و سیم کارت همراه ...

کارنامه دیپلم ( سوابق تحصیلی )

کارنامه دیپلم ( سوابق تحصیلی )

سلام طرح لایه باز کارنامه تحصیلی برای سال سوم دبیرستان ( کارنامه دیپلم و نهایی ) را قرار دادیم که شما هم اکنون میتوانید با دانلود این طرح لایه باز ( docx) و ویرایش حروف و ارقام مورد نظر کار نامه دلخواه خود رو داشته باشید. در word قابل ویرایش است . توجه به نکات زیر الزامی است: طرح ...

طرح لایه باز (PSD) تراکت موسسه حقوقی و مرکز داوری

طرح لایه باز (PSD) تراکت موسسه حقوقی و مرکز داوری

این فایل شامل طرح مدرن و شیک تراکت لایه باز فتوشاپ (PSD)موسسه حقوقی و مرکز داوری می باشد که به صورت یک رو با رزولیشن 300 و سایز A5 طراحی شده است. تراکت موسسه حقوقی موسسه حقوقی و مرکز داوری ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۶ تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۶ تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۶ تابلو اعلانات مسجدنما، هفته اول مهر ۱۳۹۷ همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟ همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را ...

دانلود طرح لایه باز مذهبی ویژه محرم و امام حسین

دانلود طرح لایه باز مذهبی ویژه محرم و امام حسین

طرح لایه باز با کیفیت بالا ویژه محرم جهت چاپ بنر، پوستر و اعلامیه امام حسین علیه السلام و سیدالشهدا ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۵ تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۵ تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۵ تابلو اعلانات مسجدنما، هفته سوم شهریور ۱۳۹۷ همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟ همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را ...

طرح لایه باز اطلاع رسانی برنامه هیات مخصوص ماه

طرح لایه باز اطلاع رسانی برنامه هیات مخصوص ماه

طرح لایه باز اطلاع رسانی برنامه هیات مخصوص ماه محرم طرح لایه باز اطلاع رسانی برنامه هیات مخصوص ماه محرم منتشر گردید. شامل ده طرح لایه باز 1 - طرح شماره : 1 2 - طرح شماره : 2 3 - طرح شماره : 3 4 - طرح شماره : 4 5 - طرح شماره : 5 6 - طرح شماره : 6 7 - طرح شماره : 7 8 - طرح شماره : 8 9 - طرح ...

طرح لایه باز تم تولد - بنر جشن تولد کد 86

طرح لایه باز تم تولد - بنر جشن تولد کد 86

طرح لایه باز بنر جشن تولد کاملا لایه باز با فرمتهای PSD فتوشاپ و AI وکتور ایلستراتور ...

بنر تسلیت شماره 3

بنر تسلیت شماره 3

طرح زیبا و با کیفیت ، لایه باز و با فرمت tif طراحی شده توسط فتوشاپ cc ، لطفا پس از خریداری و دانلود طرح آن را از حالت Zip خارخ کنید و در برنامه فتوشاپ از قسمت Layers فتوشاپ چشمی کنار پوشه Group1 را روشن نمائید تا بتوانید از طرح مورد نظر استفاده نمائید ...

دریافت فایل : بنر تسلیت شماره 3
طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 27

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 27

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم و آگهی درگذشت پدر چهلم درگذشت پدر به صورت افقی اعلامیه ترحیم اعلامیه ترحیم PSD دانلود اعلامیه ترحیم دانلود رایگان طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح اعلامیه ترحیم دانلود طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح لایه باز اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ...

گواهينامه پايان دوره آموزش

گواهينامه پايان دوره آموزش

طرح گواهينامه پايان دوره آموزش به صورت کاملاً لايه باز و با کيفيت براي طراحان جهت طراحي گواهينامه بسيار قابل استفاده مي باشد. مدل: RGB کيفيت: 300 فرمت: PSD سايز:30*20 حجم دانلود: 13.0mb ...

مجموعه طرح لایه باز برنامه کلاسی و هفتگی دانش

مجموعه طرح لایه باز برنامه کلاسی و هفتگی دانش

این مجموعه بینظیر شامل 15 طرح مدرن و لایه باز برنامه کلاسی و هفتگی دانش آموزان مناسب جهت دانش آموزان دختر و پسر مقاطع پیش دبستانی و مهدکودک و مقاطع ابتدایی و... می باشد. طرحهای برنامه کلاسی و هفتگی داخل این مجموعه با پس زمینه کودکانه و شاد و در دو نوع پسرانه و ...

سبک زندگی اسلامی شماره دو

سبک زندگی اسلامی شماره دو

بسم الله الرحمن الرحیم بروشور سبک زندگی اسلامی با مطالب مفید و ارزنده و طراحی زیبا بصورت لایه باز تقدیم به فعالان فرهنگی. تذکر: با توجه به زحمات فراوان که برای تهیه این بروشور گردیده است و همچنین رعایت حقوق طراح لطفا از بارگذاری آن در سایت ها و فضای مجازی برای فروش و . . ...

طرح لایه باز حضرت ابوالفضل (جدید)

طرح لایه باز حضرت ابوالفضل (جدید)

طرح لایه باز مذهبی ویژه محرم جهت چاپ بنر و پوستر ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۳ تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۳ تابلو

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب ۲۳۳ تابلو اعلانات مسجدنما، هفته دوم شهریور ۱۳۹۷ همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟ همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را ...

دانلود طرح لایه باز فتوشاپ فاكتور جواهر فروشي و

دانلود طرح لایه باز فتوشاپ فاكتور جواهر فروشي و

این فایل شامل طرح مدرن و شیک طرح لايه باز psdفاكتور جواهر فروشي و زرگري بارزولیشن 300 و سایزA4وA5 طراحی شده است. ...

دانلود طرح لایه باز فتوشاپ فاكتور فروش

دانلود طرح لایه باز فتوشاپ فاكتور فروش

این فایل شامل طرح مدرن و شیک طرح لايه باز psdفاكتور فروش بارزولیشن 300 و سایزA4وA5 طراحی شده است. ...

طرح لایه باز (PSD&TIF) تقویم دیواری 1397 کودکانه

طرح لایه باز (PSD&TIF) تقویم دیواری 1397 کودکانه

طرح لایه باز (PSD&TIF) تقویم دیواری 1397 کودکانه مناسب جهت مهدکودک و پیش دبستانی (6) این فایل شامل طرح مدرن و شیک تقویم 97 دیواری لایه باز فتوشاپ مناسب جهت چاپ عکس کودکان مخصوص آتلیه ها و مهدکودک و پیش دبستانی می باشد که با رزولیشن 300 و سایز 25 در 35 طراحی شده است. نوع فرمت: TIF لایه ...

تراکت عطاری

تراکت عطاری

تراکت عطاری 1 رو سایز A5 ...

دریافت فایل : تراکت عطاری
طرح لایه باز سربرگ اداری/شرکتی همراه لوگو به صورت

طرح لایه باز سربرگ اداری/شرکتی همراه لوگو به صورت

طرح لایه باز سربرگ اداری (شرکتی) همراه لوگو شرکت به صورت وکتور سایز آ4 فرمت cdr (کورل دراو) کیفیت بالا همراه با لوگوی حرفه ای به صورت وکتور و قابل ویرایش و تغییر به شکل و رنگ دلخواه ...

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه موبایل

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه موبایل

طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه موبایل - طرح کارت ویزیت حرفه ای و شیک برای فروشگاه داران و پخش کنندگان گوشی و تبلت و لوازم جانبی - طراحی رنگ استاندارد مطابق اطلس رنگ و همچنین هارمونی رنگ استاندارد نرم افزاری، آماده شده برای ...

طرح لایه باز (PSD) خیر مقدم مکه و مدینه 3

طرح لایه باز (PSD) خیر مقدم مکه و مدینه 3

طرح لایه باز (PSD) شامل بنر خیر مقدم مکه مکرمه و مدینه منوره شماره 3 ...

طرح لایه باز (PSD) تراکت موسسه انجام امور حسابداری

طرح لایه باز (PSD) تراکت موسسه انجام امور حسابداری

این فایل شامل طرح مدرن و شیک تراکت لایه باز فتوشاپ (PSD) می باشد که به صورت یک رو با رزولیشن 300 و سایز A5 طراحی شده است. ...

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی نانوایی 001

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی نانوایی 001

فايل psd طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی نانوایی به صورت کاملاً لایه باز و با کیفیت برای طراحان جهت طراحی و آماده چاپ می باشد. مدل: cmyk کيفيت: 300 فرمت: PSD سايز: 30*21 حجم دانلود: mb 16 ...

مجموعه طرح لایه باز (psd) کارت ویزیت حرفه ای دوربین

مجموعه طرح لایه باز (psd) کارت ویزیت حرفه ای دوربین

این مجموعه شامل 6 طرح کارت ویزیت حرفه ای و مدرن لایه باز فتوشاپ می باشد که به صورت یک رو و دورو با رزولیشن 300 و سایز 5*9 طراحی شده که شامل موارد زیر است: 1. کارت ویزیت سیستم حفاظتی/ زمینه زرد و وکتور دوربین مداربسته/ دورو 2. کارت ویزیت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر/ زمینه زرد و ...

تراکت لایه باز کافی شاپ

تراکت لایه باز کافی شاپ

تراکت لایه باز کافی شاپ . شیک و مدرن . کاملا لایه باز و قابل ویرایش . سایز آ پنج .لایه ها پنهان شده اند بعد از دانلود چشمی لایه ها را روشن کنید . ...

دانلود طرح لایه باز حضرت زینب و محرم

دانلود طرح لایه باز حضرت زینب و محرم

دانلود طرح لایه باز حضرت زینب ویژه بنر، پوستر، اعلامیه کیفیت بسیار بالا و عالی ...

ایران ـ خراسان رضوی

خرسندیم که شما را در کنار خود داریم. لطفاً نظرات و پیشنهادات و هرگونه انتقادی که دارید با شماره های 09156553778 ـ 09362270121 و ایمیل hono.pc@gmail.com - noori.pc@hotmail.com مطرح فرمایید.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما