فروشگاه آنلاين حسين نوري

فروشگاه آنلاين حسين نوري

وبسايت شخصي حسين نوري ـ فروشگاه آنلاين فايل لایه باز ، کتاب و تحقیقات کامپیوتری و مقالات دانشجویی

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

نظرسنجی سایت

سلام دوست عزیز قیمت فایلامون چه جوریه

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 24
  • بازدید دیروز : 211
  • بازدید کل : 153849

آسان ثروتمند شوید


آسان ثروتمند شوید

انسانها همیشه علاقه به رفاه و ثروت دارند و آرزوی ثروتمند شدن برای همه شیرین است اما کمتر کسی را می بینیم که ثروتمند است. نداشتن هدف یکی از اساسی ترین مشکلاتی است که پیش روی ثروتمند شدن است.پس انداز کردن نیز باید با هدف انجام شود تا راه به سوی ثروتمند شدن را آسان کند. در این مقاله، به توضیح پس انداز کردن که ساده‌ترین روش ثروتمند شدن است می‌پردازیم.

 پس‌انداز برای استقلال مالی

ثروتمند شدن کار آسانی نیست و سختی‌های زیادی دارد. همه‌ی افراد به‌صورت بالقوه توانایی ثروتمند شدن را دارند، اما کمتر از ۵ درصد مردم به‌صورت بالفعل می‌توانند ثروتمند شوند، زیرا این افراد حاضرند همه‌ی کارها و اقدامات لازم را انجام داده و تمام سختی‌ها را تحمل کنند.

اولین و ساده‌ترین روش برای رسیدن به استقلال مالی، «پس‌انداز» است. البته این روش هوشمندانه نیست و به افراد خبره توصیه نمی‌شود؛ اما اگر کسی نتواند سختی‌ها را تحمل کند و مایل به تلاش زیاد نباشد، می‌تواند از این روش استفاده کند. این روش برای تمام افراد، در هر زمان، هر شرایطی و با هر شغلی به‌خوبی جواب می‌دهد.

شروع به پس‌انداز کنید! بهترین شیوه‌ی پس‌انداز این است که اگر بتوانید ۳۰ درصد از تمام درآمد خود را پس‌انداز کنید، می‌توانید پس از سال‌ها ثروتمند شوید. البته این مقدار زیاد است و بهتر است با ۱۰ درصد شروع کنید! یک حساب سپرده‌ی مخصوص با بیشترین سود (مثلاً ۲۰ تا ۲۵ درصد در سال) برای پس‌انداز باز کنید و هرماه ۱۰ درصد از درآمد خود را پس‌انداز کنید. تمام دسترسی‌های خود را به این حساب محدود کنید و این حساب را با سایر دریافت و پرداخت‌های خود تداخل ندهید. تنها دفترچه حساب کافی است. کارت بانکی، رمز اینترنتی، اینترنت‌بانک، تلفن‌بانک، نرم‌افزار موبایل و… برای این حساب نگیرید و فعال نکنید! متعهد شوید و به خودتان قول بدهید که هرگز و در هیچ شرایطی به این حساب دست نزنید! همیشه یادتان باشد که «روز مبادا وجود ندارد!» این مبلغ را کم‌کم افزایش دهید و هدفتان این باشد که آن را به ۳۰ درصد برسانید.

مبلغی که هرماه به این حساب واریز می‌کنید، شاید در ابتدا ناچیز باشد، اما در درازمدت و پس از ۲۰ تا ۳۰ سال و براثر بهره‌ی مرکب، رقم بسیار بزرگی خواهد شد (حداقل یک تا چند میلیارد تومان)! حتی با وجود تورم، بازهم ثروت خوبی در انتظارتان خواهد بود! این دقیقاً همان کاری است که بیمه‌های بازنشستگی و عمر برای شما انجام می‌دهند، اما بیشتر به نفع خودشان کار می‌کنند!

 با ۱ درصد شروع کنید!

برخی گمان می‌کنند که ۱۰ درصد زیاد است، اما به شما قول می‌دهم که حتی با ۹۰ درصد درآمدتان هم می‌توانید به‌خوبی و با همان کیفیت قبل زندگی کنید. حتی هر یک از افراد متوسط و کم‌درآمد، حداقل ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان در ماه هزینه‌ی اضافی و غیرضروری (مثل هزینه‌های فست‌فود، سینما، استخر، ادکلن، شارژ موبایل و…) دارند! حتی اگر به‌شدت وضعیت نابسامانی دارید یا بدهکارید یا درآمد کمی دارید، با ۱ درصد شروع کنید و هرماه ۱ درصد به آن اضافه کنید. چون این کار را به‌آرامی انجام می‌دهید، اصلاً متوجه نخواهید شد و سختی آن را حس نخواهید کرد.

  • ماه اول: ۱ درصد
  • ماه دوم: ۲ درصد
  • ماه سوم: ۳ درصد
  • ماه دهم: ۱۰ درصد

درنتیجه پس از یک سال می‌توانید به پس‌انداز ۱۰ درصد در ماه برسید. قدرت این روش را دست‌کم نگیرید و آن را بی‌اهمیت قلمداد نکنید!

افرادی که در طول دوران کاری خود از جوانی و ابتدای کار تا زمان بازنشستگی همیشه ۱۵ تا ۲۰ درصد درآمد خود را پس‌انداز می‌کنند، به استقلال مالی می‌رسند و ازنظر مالی کاملاً بی‌نیاز خواهند شد.

اگر روش‌های سرمایه‌گذاری را یاد بگیرید، می‌توانید از پس‌اندازتان برای سرمایه‌گذاری استفاده کنید و مبلغ بیشتری به نسبت سود بانکی دریافت کنید. «پس‌انداز» و «سرمایه‌گذاری» کارهایی هستند که همه‌ی ثروتمندان همیشه انجام داده و می‌دهند. اگر بتوانید مقدار پس‌اندازتان را افزایش دهید، می‌توانید سریع‌تر ثروتمند شوید و به ثروت بیشتری برسید. برای این کار، ابتدا باید بتوانید درآمدتان را افزایش دهید که در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

 استفاده از اصل پارتو برای افزایش درآمد

طبق اصل پارتو، «۸۰ درصد از درآمد ما را ۲۰ درصد از کارمان به وجود می‌آورد.» این اصل برای تمام مشاغل صدق می‌کند. در هر کاری که هستید، کافی است کمی وقت بگذارید و با دقت بررسی و تحقیق کنید تا به آن کارهای بسیار مهم که مولد اصلی درآمد شماست، پی ببرید.

اگر تمام تمرکز و توجهتان را به کارهای مهم که ۲۰ درصد از کارها را شامل می‌شود، بگذارید و بیشترین وقت و انرژی‌تان را برای انجام آن کارها صرف کنید، درآمدتان تا چندین برابر افزایش خواهد یافت و در بدترین حالت، به دو برابر خواهد رسید!

۸۰ درصد سایر کارها ارزش کمتری دارند و وقت‌گیر هستند؛ بنابراین باید از حجم عملیات خود بکاهید و کارهای غیرضروری را حذف کنید یا به‌شدت کاهش دهید و همچنین آن‌ها را به دیگران واگذار کنید. دراین صورت، متوجه خواهید شد که زمان و انرژی زیادی برایتان باقی می‌ماند که می‌توانید برای انجام کارهای مهم از آن استفاده کنید.

 اهمیت عملکرد در کار

ثروتمندان در شروع کارشان بسیار بیشتر از دیگران کار می‌کنند. بیشتر افراد موفق مالی ۶ روز در هفته و روزانه ۱۰ تا ۱۲ ساعت در حال کار کردن هستند. ۱۰ درصد از برجسته‌ترین افراد پول‌ساز در آمریکا، ۵۰ تا ۶۰ ساعت در هفته کار می‌کنند.

چیزی که از ساعت کاری بسیار مهم‌تر است، هوشمندانه کار کردن و داشتن عملکرد عالی است. در این صورت می‌توانید با کار کمتر در زمان کمتر، بیشترین درآمد را داشته باشید. باید از مغزتان به‌خوبی استفاده کنید و برای آموزش خودتان سرمایه‌گذاری کنید تا به نتیجه‌ی عالی برسید!

امروزه افراد عادی در هر شغلی، با کمتر از ۵۰ درصد ظرفیت خود کار می‌کنند و ۵۰ درصد دیگر با بطالت و اتلاف وقت در رفت‌وآمد، تماس‌های تلفنی شخصی، تأخیر در شروع کار، ترک زودهنگام محل کار، صرف چای و ناهار، صحبت‌های بی‌مورد با دیگران و… تلف می‌شود. این یعنی عملکردی ضعیف و پایین‌تر از نیروی بالقوه! این افراد همیشه درآمد کمی دارند، پیشرفت نمی‌کنند، در معرض اخراج هستند و بااین‌حال، شرایط موجود و دیگران را مقصر می‌دانند! راستی آیا شما حاضرید به چنین کارمندانی حقوق بدهید؟!

تنها حدود ۵ درصد از مردم جهان در دنیای کار امروز واقعاً تمام مدت را کار می‌کنند و عملکرد عالی دارند. این افراد درآمد زیادی دارند و همواره پیشرفت می‌کنند. شما نیز با تلاش و برنامه‌ریزی، تمام ساعات کاری خود را کار کنید و اتلاف وقت نداشته باشید تا درآمدتان را به حداکثر برسانید.

  انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 264

برچسب های مهم

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 27

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 27

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم و آگهی درگذشت پدر چهلم درگذشت پدر به صورت افقی اعلامیه ترحیم اعلامیه ترحیم PSD دانلود اعلامیه ترحیم دانلود رایگان طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح اعلامیه ترحیم دانلود طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح لایه باز اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ...

طرح لایه باز (PSD) تراکت منوی قهوه خانه و سفره خانه

طرح لایه باز (PSD) تراکت منوی قهوه خانه و سفره خانه

طرح لایه باز (PSD) تراکت منوی قهوه خانه و سفره خانه سنتی (قلیان و قهوه) این فایل شامل طرح مدرن و شیک تراکت جهت منوی قهوه خانه و سفره خانه سنتی (قلیان و قهوه) که به صورت یک رو با رزولیشن 300 و سایز A5 طراحی شده است. طرح تراکت منوی قهوه خانه و سفره خانه سنتی جهت منوی محصولات و انواع ...

نشریه شهدا

نشریه شهدا

بسم الله الرحمن الرحیم. نشریه شهدا بصورت لایه باز در 8 صفحه با طراحی بسیار زیبا و مطالب مفید و ارزنده. در این نشریه سعی شده مطالب ها بصورتی چیدمان و طراحی گردد که خواننده نشریه نه تنها از مطالعه آن خسته نشود بلکه تشویق می شود تمامی مطالب آن را مطالعه نماید، چرا که علاوه بر کوتاه ...

دریافت فایل : نشریه شهدا
طرح لایه باز (PSD) تراکت موسسه حقوقی و مرکز داوری

طرح لایه باز (PSD) تراکت موسسه حقوقی و مرکز داوری

این فایل شامل طرح مدرن و شیک تراکت لایه باز فتوشاپ (PSD)موسسه حقوقی و مرکز داوری می باشد که به صورت یک رو با رزولیشن 300 و سایز A5 طراحی شده است. تراکت موسسه حقوقی موسسه حقوقی و مرکز داوری ...

کارنامه دیپلم ( سوابق تحصیلی )

کارنامه دیپلم ( سوابق تحصیلی )

سلام طرح لایه باز کارنامه تحصیلی برای سال سوم دبیرستان ( کارنامه دیپلم و نهایی ) را قرار دادیم که شما هم اکنون میتوانید با دانلود این طرح لایه باز ( docx) و ویرایش حروف و ارقام مورد نظر کار نامه دلخواه خود رو داشته باشید. در word قابل ویرایش است . توجه به نکات زیر الزامی است: طرح ...

کارنامه ی پیش دانشگاهی

کارنامه ی پیش دانشگاهی

سلام طرح لایه باز کارنامه تحصیلی برای سال چهارم دبیرستان ( کارنامه پیش دانشگاهی ) نوبت اول را قرار دادیم که شما هم اکنون میتوانید با دانلود این طرح لایه باز ( docx) و ویرایش حروف و ارقام مورد نظر کار نامه دلخواه خود رو داشته باشید. در word قابل ویرایش است . نکات: طرح لایه باز در ...

کارنامه پیش دانشگاهی

کارنامه پیش دانشگاهی

سلام طرح لایه باز کارنامه تحصیلی برای سال چهارم دبیرستان ( کارنامه پیش دانشگاهی ) نوبت اول را قرار دادیم که شما هم اکنون میتوانید با دانلود این طرح لایه باز ( docx) و ویرایش حروف و ارقام مورد نظر کار نامه دلخواه خود رو داشته باشید. در word قابل ویرایش است . نکات: طرح لایه باز ...

دانلود طرح لایه باز تراکت رنگی آرایشگاه زنانه با

دانلود طرح لایه باز تراکت رنگی آرایشگاه زنانه با

دانلود طرح لایه باز تراکت رنگی آرایشگاه زنانه با فرمت PSD - شماره (5) کاملا لایه باز با کیفیت بالا رزولیشن 300 اندازه A4 فرمت PSD ...

طرح لایه باز (psd) تقدیرنامه و لوح سپاس شماره 7

طرح لایه باز (psd) تقدیرنامه و لوح سپاس شماره 7

طرح لایه باز تقدیر نامه و لوح سپاس شماره 7 این طرح به صورت لایه باز فتوشاپ و در سایز A4 با رزولیشن 300 طراحی شده است که می تواند به عنوان برگه تقدیرنامه و لوح سپاس مورد استفاده قرار گیرد. برنامه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از طریق گوشی موبایل و سیم کارت همراه با آموزش ...

دانلود طرح لایه باز فتوشاپ فاكتور جواهر فروشي و

دانلود طرح لایه باز فتوشاپ فاكتور جواهر فروشي و

این فایل شامل طرح مدرن و شیک طرح لايه باز psdفاكتور جواهر فروشي و زرگري بارزولیشن 300 و سایزA4وA5 طراحی شده است. ...

دانلود طرح لایه باز فتوشاپ فاكتور فروش

دانلود طرح لایه باز فتوشاپ فاكتور فروش

این فایل شامل طرح مدرن و شیک طرح لايه باز psdفاكتور فروش بارزولیشن 300 و سایزA4وA5 طراحی شده است. ...

دانلود طرح لايه بازpsdسربرگ اداري و مشاغل11

دانلود طرح لايه بازpsdسربرگ اداري و مشاغل11

این فایل شامل طرح مدرن و شیک طرح لايه باز psdسربرگ اداري و مشاغل بارزولیشن 300 و سایزA4وA5 طراحی شده است. ...

طرح لایه باز (PSD) تقویم دیواری 1397 جهت یادواره شهدا

طرح لایه باز (PSD) تقویم دیواری 1397 جهت یادواره شهدا

طرح لایه باز (PSD) تقویم دیواری 1397 جهت یادواره شهدا و بزرگداشت شهید این فایل شامل طرح مدرن و شیک تقویم 97 دیواری لایه باز فتوشاپ مناسب جهت یادواره شهدا و بزرگداشت شهید می باشد که با رزولیشن 300 و سایز 21 در 29 طراحی شده است. نوع فرمت: PSD لایه باز حجم : 50 مگابایت سایز: مناسب جهت چاپ A4 ...

دانلود طرح لايه باز تراكت psdسياه

دانلود طرح لايه باز تراكت psdسياه

این فایل شامل طرح مدرن و شیک طرح لايه باز تراكت psdسياه سفيد(ريسو)لبنيات بارزولیشن 300 و سایزA4وA5 طراحی شده است. ...

دانلود طرح لايه باز تراكت psdسياه

دانلود طرح لايه باز تراكت psdسياه

این فایل شامل طرح مدرن و شیک طرح لايه باز تراكت psdسياه سفيد(ريسو)رستوران و تهيه غذا و غذا خوري بارزولیشن 300 و سایزA4وA5 طراحی شده است. ...

دانلود طرح لايه باز تراكت psdسياه

دانلود طرح لايه باز تراكت psdسياه

این فایل شامل طرح مدرن و شیک طرح لايه باز تراكت psdسياه سفيد(ريسو)رستورا و تهيه غذا و غذا خوري بارزولیشن 300 و سایزA4وA5 طراحی شده است. ...

دانلود طرح لایه باز کارت دعوت تولد - طرح فروزن Frozen

دانلود طرح لایه باز کارت دعوت تولد - طرح فروزن Frozen

دانلود طرح لایه باز کارت دعوت تولد - طرح فروزن Frozen (السا) با فرمتPSD با کیفیت 300 DPI ...

طرح لایه باز (PSD) تراکت مرغ بریانی، مرغ سوخاری و

طرح لایه باز (PSD) تراکت مرغ بریانی، مرغ سوخاری و

طرح لایه باز (PSD) تراکت مرغ بریانی، مرغ سوخاری و فست فود و ساندویجی نانا (2رو + منوی غذا) این فایل شامل طرح مدرن و شیک تراکت لایه باز فتوشاپ (PSD)می باشد که می توانید برای مشاغلی مانند مرغ بریانی، ساندویجی، فست فود از آن استفاده کنید که به صورت 2 رو با رزولیشن 300 و سایز A5 (20 ...

طرح لایه باز (PSD) کارت ویزیت بیمه سامان (2رو)

طرح لایه باز (PSD) کارت ویزیت بیمه سامان (2رو)

طرح لایه باز (PSD) کارت ویزیت بیمه سامان (2رو) این فایل شامل طرح مدرن و شیک کارت ویزیت لایه باز فتوشاپ (PSD) بیمه سامان می باشد که به صورت 2 رو با رزولیشن 300 و سایز 9 در 5 طراحی شده است. ...

کارت ویزیت باطری سازی

کارت ویزیت باطری سازی

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده از کارت ویزیت با موضوع باطری سازی / باطری فروشی / برق خودرو در این پست به نمایش گذاشته شده است این کارت ویزیت مناسب ، شیک و زیباست برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید . طرح لایه باز فرمت PSD و رزولوشن 300dpi مد CMYK دانلود فایل ...

پکیج شماره 1 آگهی ترحیم

پکیج شماره 1 آگهی ترحیم

طرح کاملا لایه باز با فرمت PSD و کیفیت بسیار بالا 300DPI ...

بنر تسلیت شماره 3

بنر تسلیت شماره 3

طرح زیبا و با کیفیت ، لایه باز و با فرمت tif طراحی شده توسط فتوشاپ cc ، لطفا پس از خریداری و دانلود طرح آن را از حالت Zip خارخ کنید و در برنامه فتوشاپ از قسمت Layers فتوشاپ چشمی کنار پوشه Group1 را روشن نمائید تا بتوانید از طرح مورد نظر استفاده نمائید ...

دریافت فایل : بنر تسلیت شماره 3
طرح لایه باز تراکت شرکت خدمات رایانه

طرح لایه باز تراکت شرکت خدمات رایانه

طرح لایه باز تراکت شرکت خدمات رایانه - طرح شیک و جذاب تراکت شرکت فناوری اطلاعات و رایانه - با رنگ های هارمونیک و استاندارد .......................................................... مشخصات: دسته بندی: تراکت رنگی کد طرح: 903 روزولوشن: dpi 300 فرمت فایل: psd حجم فایل فشرده: 3.22mb ابعاد فایل: A5 مد رنگ: cmyk لایه ...

طرح لایه باز کارت ویزیت وکالت

طرح لایه باز کارت ویزیت وکالت

طرح لایه باز کارت ویزیت وکالت -طرح لایه باز کارت ویزیت وکیل دادگستری -طرح شیک و جذاب مناسب وکلا و مشاوران حقوقی .......................................................... مشخصات: دسته بندی: کارت ویزیت کد طرح: 106 روزولوشن: dpi 300 فرمت فایل: psd حجم فایل فشرده: 1.78mb ابعاد فایل: 6*9 مد رنگ: cmyk لایه های فایل: ...

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 32

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 32

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم پدر به صورت افقی اعلامیه ترحیم اعلامیه ترحیم PSD دانلود اعلامیه ترحیم دانلود رایگان طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح اعلامیه ترحیم دانلود طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح لایه باز اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ترحیم PSD ...

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 19

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 19

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم درگذشت مادر به صورت افقی اعلامیه ترحیم اعلامیه ترحیم PSD دانلود اعلامیه ترحیم دانلود رایگان طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح اعلامیه ترحیم دانلود طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح لایه باز اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ...

طرح لایه باز (PSD) تراکت موسسه انجام امور حسابداری

طرح لایه باز (PSD) تراکت موسسه انجام امور حسابداری

این فایل شامل طرح مدرن و شیک تراکت لایه باز فتوشاپ (PSD) می باشد که به صورت یک رو با رزولیشن 300 و سایز A5 طراحی شده است. ...

طرح لایه باز (PSD) کارت ویزیت محصولات بلدرچین شماره

طرح لایه باز (PSD) کارت ویزیت محصولات بلدرچین شماره

این فایل شامل طرح مدرن و شیک کارت ویزیت لایه باز فتوشاپ (PSD) می باشد که به صورت یک رو با رزولیشن 300 و سایز 8.5 در4.8 طراحی شده است. ...

طرح لایه باز تراکت تهیه غذای کدبانو

طرح لایه باز تراکت تهیه غذای کدبانو

دانلود فايل psd طرح لایه باز تراکت تهیه غذا (رستوران) به صورت کاملاً لایه باز و با کیفیت برای طراحان جهت طراحی و آماده چاپ می باشد. مدل: cmyk کيفيت: 300 فرمت: PSD سايز: 14.8*21 حجم دانلود: 15 mb ...

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی آرایشگاه زنانه 003

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی آرایشگاه زنانه 003

دانلود طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی به صورت کاملاً لایه باز و با کیفیت برای طراحان جهت طراحی و آماده چاپ می باشد. مدل: cmyk کيفيت: 300 فرمت: PSD سايز: 30*21 حجم دانلود: mb 34 ...

ایران ـ خراسان رضوی

خرسندیم که شما را در کنار خود داریم. لطفاً نظرات و پیشنهادات و هرگونه انتقادی که دارید با شماره های 09156553778 ـ 09362270121 و ایمیل hono.pc@gmail.com - noori.pc@hotmail.com مطرح فرمایید.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما