فروشگاه آنلاين حسين نوري

فروشگاه آنلاين حسين نوري

وبسايت شخصي حسين نوري ـ فروشگاه آنلاين فايل لایه باز ، کتاب و تحقیقات کامپیوتری و مقالات دانشجویی

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

نظرسنجی سایت

سلام دوست عزیز قیمت فایلامون چه جوریه

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 45
  • بازدید دیروز : 146
  • بازدید کل : 145389

آسان ثروتمند شوید


آسان ثروتمند شوید

انسانها همیشه علاقه به رفاه و ثروت دارند و آرزوی ثروتمند شدن برای همه شیرین است اما کمتر کسی را می بینیم که ثروتمند است. نداشتن هدف یکی از اساسی ترین مشکلاتی است که پیش روی ثروتمند شدن است.پس انداز کردن نیز باید با هدف انجام شود تا راه به سوی ثروتمند شدن را آسان کند. در این مقاله، به توضیح پس انداز کردن که ساده‌ترین روش ثروتمند شدن است می‌پردازیم.

 پس‌انداز برای استقلال مالی

ثروتمند شدن کار آسانی نیست و سختی‌های زیادی دارد. همه‌ی افراد به‌صورت بالقوه توانایی ثروتمند شدن را دارند، اما کمتر از ۵ درصد مردم به‌صورت بالفعل می‌توانند ثروتمند شوند، زیرا این افراد حاضرند همه‌ی کارها و اقدامات لازم را انجام داده و تمام سختی‌ها را تحمل کنند.

اولین و ساده‌ترین روش برای رسیدن به استقلال مالی، «پس‌انداز» است. البته این روش هوشمندانه نیست و به افراد خبره توصیه نمی‌شود؛ اما اگر کسی نتواند سختی‌ها را تحمل کند و مایل به تلاش زیاد نباشد، می‌تواند از این روش استفاده کند. این روش برای تمام افراد، در هر زمان، هر شرایطی و با هر شغلی به‌خوبی جواب می‌دهد.

شروع به پس‌انداز کنید! بهترین شیوه‌ی پس‌انداز این است که اگر بتوانید ۳۰ درصد از تمام درآمد خود را پس‌انداز کنید، می‌توانید پس از سال‌ها ثروتمند شوید. البته این مقدار زیاد است و بهتر است با ۱۰ درصد شروع کنید! یک حساب سپرده‌ی مخصوص با بیشترین سود (مثلاً ۲۰ تا ۲۵ درصد در سال) برای پس‌انداز باز کنید و هرماه ۱۰ درصد از درآمد خود را پس‌انداز کنید. تمام دسترسی‌های خود را به این حساب محدود کنید و این حساب را با سایر دریافت و پرداخت‌های خود تداخل ندهید. تنها دفترچه حساب کافی است. کارت بانکی، رمز اینترنتی، اینترنت‌بانک، تلفن‌بانک، نرم‌افزار موبایل و… برای این حساب نگیرید و فعال نکنید! متعهد شوید و به خودتان قول بدهید که هرگز و در هیچ شرایطی به این حساب دست نزنید! همیشه یادتان باشد که «روز مبادا وجود ندارد!» این مبلغ را کم‌کم افزایش دهید و هدفتان این باشد که آن را به ۳۰ درصد برسانید.

مبلغی که هرماه به این حساب واریز می‌کنید، شاید در ابتدا ناچیز باشد، اما در درازمدت و پس از ۲۰ تا ۳۰ سال و براثر بهره‌ی مرکب، رقم بسیار بزرگی خواهد شد (حداقل یک تا چند میلیارد تومان)! حتی با وجود تورم، بازهم ثروت خوبی در انتظارتان خواهد بود! این دقیقاً همان کاری است که بیمه‌های بازنشستگی و عمر برای شما انجام می‌دهند، اما بیشتر به نفع خودشان کار می‌کنند!

 با ۱ درصد شروع کنید!

برخی گمان می‌کنند که ۱۰ درصد زیاد است، اما به شما قول می‌دهم که حتی با ۹۰ درصد درآمدتان هم می‌توانید به‌خوبی و با همان کیفیت قبل زندگی کنید. حتی هر یک از افراد متوسط و کم‌درآمد، حداقل ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان در ماه هزینه‌ی اضافی و غیرضروری (مثل هزینه‌های فست‌فود، سینما، استخر، ادکلن، شارژ موبایل و…) دارند! حتی اگر به‌شدت وضعیت نابسامانی دارید یا بدهکارید یا درآمد کمی دارید، با ۱ درصد شروع کنید و هرماه ۱ درصد به آن اضافه کنید. چون این کار را به‌آرامی انجام می‌دهید، اصلاً متوجه نخواهید شد و سختی آن را حس نخواهید کرد.

  • ماه اول: ۱ درصد
  • ماه دوم: ۲ درصد
  • ماه سوم: ۳ درصد
  • ماه دهم: ۱۰ درصد

درنتیجه پس از یک سال می‌توانید به پس‌انداز ۱۰ درصد در ماه برسید. قدرت این روش را دست‌کم نگیرید و آن را بی‌اهمیت قلمداد نکنید!

افرادی که در طول دوران کاری خود از جوانی و ابتدای کار تا زمان بازنشستگی همیشه ۱۵ تا ۲۰ درصد درآمد خود را پس‌انداز می‌کنند، به استقلال مالی می‌رسند و ازنظر مالی کاملاً بی‌نیاز خواهند شد.

اگر روش‌های سرمایه‌گذاری را یاد بگیرید، می‌توانید از پس‌اندازتان برای سرمایه‌گذاری استفاده کنید و مبلغ بیشتری به نسبت سود بانکی دریافت کنید. «پس‌انداز» و «سرمایه‌گذاری» کارهایی هستند که همه‌ی ثروتمندان همیشه انجام داده و می‌دهند. اگر بتوانید مقدار پس‌اندازتان را افزایش دهید، می‌توانید سریع‌تر ثروتمند شوید و به ثروت بیشتری برسید. برای این کار، ابتدا باید بتوانید درآمدتان را افزایش دهید که در ادامه به این موضوع می‌پردازیم.

 استفاده از اصل پارتو برای افزایش درآمد

طبق اصل پارتو، «۸۰ درصد از درآمد ما را ۲۰ درصد از کارمان به وجود می‌آورد.» این اصل برای تمام مشاغل صدق می‌کند. در هر کاری که هستید، کافی است کمی وقت بگذارید و با دقت بررسی و تحقیق کنید تا به آن کارهای بسیار مهم که مولد اصلی درآمد شماست، پی ببرید.

اگر تمام تمرکز و توجهتان را به کارهای مهم که ۲۰ درصد از کارها را شامل می‌شود، بگذارید و بیشترین وقت و انرژی‌تان را برای انجام آن کارها صرف کنید، درآمدتان تا چندین برابر افزایش خواهد یافت و در بدترین حالت، به دو برابر خواهد رسید!

۸۰ درصد سایر کارها ارزش کمتری دارند و وقت‌گیر هستند؛ بنابراین باید از حجم عملیات خود بکاهید و کارهای غیرضروری را حذف کنید یا به‌شدت کاهش دهید و همچنین آن‌ها را به دیگران واگذار کنید. دراین صورت، متوجه خواهید شد که زمان و انرژی زیادی برایتان باقی می‌ماند که می‌توانید برای انجام کارهای مهم از آن استفاده کنید.

 اهمیت عملکرد در کار

ثروتمندان در شروع کارشان بسیار بیشتر از دیگران کار می‌کنند. بیشتر افراد موفق مالی ۶ روز در هفته و روزانه ۱۰ تا ۱۲ ساعت در حال کار کردن هستند. ۱۰ درصد از برجسته‌ترین افراد پول‌ساز در آمریکا، ۵۰ تا ۶۰ ساعت در هفته کار می‌کنند.

چیزی که از ساعت کاری بسیار مهم‌تر است، هوشمندانه کار کردن و داشتن عملکرد عالی است. در این صورت می‌توانید با کار کمتر در زمان کمتر، بیشترین درآمد را داشته باشید. باید از مغزتان به‌خوبی استفاده کنید و برای آموزش خودتان سرمایه‌گذاری کنید تا به نتیجه‌ی عالی برسید!

امروزه افراد عادی در هر شغلی، با کمتر از ۵۰ درصد ظرفیت خود کار می‌کنند و ۵۰ درصد دیگر با بطالت و اتلاف وقت در رفت‌وآمد، تماس‌های تلفنی شخصی، تأخیر در شروع کار، ترک زودهنگام محل کار، صرف چای و ناهار، صحبت‌های بی‌مورد با دیگران و… تلف می‌شود. این یعنی عملکردی ضعیف و پایین‌تر از نیروی بالقوه! این افراد همیشه درآمد کمی دارند، پیشرفت نمی‌کنند، در معرض اخراج هستند و بااین‌حال، شرایط موجود و دیگران را مقصر می‌دانند! راستی آیا شما حاضرید به چنین کارمندانی حقوق بدهید؟!

تنها حدود ۵ درصد از مردم جهان در دنیای کار امروز واقعاً تمام مدت را کار می‌کنند و عملکرد عالی دارند. این افراد درآمد زیادی دارند و همواره پیشرفت می‌کنند. شما نیز با تلاش و برنامه‌ریزی، تمام ساعات کاری خود را کار کنید و اتلاف وقت نداشته باشید تا درآمدتان را به حداکثر برسانید.

  انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 246

برچسب های مهم

طرح لایه باز (psd) تقدیرنامه و لوح سپاس شماره 7

طرح لایه باز (psd) تقدیرنامه و لوح سپاس شماره 7

طرح لایه باز تقدیر نامه و لوح سپاس شماره 7 این طرح به صورت لایه باز فتوشاپ و در سایز A4 با رزولیشن 300 طراحی شده است که می تواند به عنوان برگه تقدیرنامه و لوح سپاس مورد استفاده قرار گیرد. برنامه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از طریق گوشی موبایل و سیم کارت همراه با آموزش ...

دانلود طرح لايه بازpsdسربرگ اداري و مشاغل11

دانلود طرح لايه بازpsdسربرگ اداري و مشاغل11

این فایل شامل طرح مدرن و شیک طرح لايه باز psdسربرگ اداري و مشاغل بارزولیشن 300 و سایزA4وA5 طراحی شده است. ...

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 27

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 27

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم و آگهی درگذشت پدر چهلم درگذشت پدر به صورت افقی اعلامیه ترحیم اعلامیه ترحیم PSD دانلود اعلامیه ترحیم دانلود رایگان طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح اعلامیه ترحیم دانلود طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح لایه باز اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ...

طرح لایه باز (psd) تقدیرنامه شماره 3

طرح لایه باز (psd) تقدیرنامه شماره 3

طرح لایه باز تقدیر نامه ، لوح سپاس و لوح تقدیر/ زمینه کرم و حاشیه گل و بوته ********* با اولین خرید از این سایت به شما کوپن تخفیف 30 درصدی جهت خریدهای بعدی تعلق می گیرد*********** طرح لوح تقدیر,طرح لوح سپاس,تقدیر نامه,لوح تقدیر psd,کاشی کاری,محراب,طرح کتیبه ...

طرح لایه باز (PSD) کارت ویزیت مداحی اهل بیت و مولودی

طرح لایه باز (PSD) کارت ویزیت مداحی اهل بیت و مولودی

این فایل شامل طرح مدرن و شیک کارت ویزیت لایه باز فتوشاپ (PSD) مداحی اهل بیت و مولودی خوانی می باشد که به صورت 2 رو با رزولیشن 300 و سایز 9 در 5 طراحی شده است. ...

دانلود طرح لایه باز کارت دعوت تولد - طرح فروزن Frozen

دانلود طرح لایه باز کارت دعوت تولد - طرح فروزن Frozen

دانلود طرح لایه باز کارت دعوت تولد - طرح فروزن Frozen (السا) با فرمتPSD با کیفیت 300 DPI ...

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم 3

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم 3

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم عمودی اعلامیه ترحیم اعلامیه ترحیم PSD دانلود اعلامیه ترحیم دانلود رایگان طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح اعلامیه ترحیم دانلود طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح لایه باز اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ترحیم PSD طرح لایه ...

طرح لایه باز (PSD) تقویم دیواری 1397 جهت یادواره شهدا

طرح لایه باز (PSD) تقویم دیواری 1397 جهت یادواره شهدا

طرح لایه باز (PSD) تقویم دیواری 1397 جهت یادواره شهدا و بزرگداشت شهید این فایل شامل طرح مدرن و شیک تقویم 97 دیواری لایه باز فتوشاپ مناسب جهت یادواره شهدا و بزرگداشت شهید می باشد که با رزولیشن 300 و سایز 21 در 29 طراحی شده است. نوع فرمت: PSD لایه باز حجم : 50 مگابایت سایز: مناسب جهت چاپ A4 ...

طرح لایه باز (PSD&TIF) تقویم دیواری 1397 کودکانه

طرح لایه باز (PSD&TIF) تقویم دیواری 1397 کودکانه

طرح لایه باز (PSD&TIF) تقویم دیواری 1397 کودکانه مناسب جهت مهدکودک و پیش دبستانی (7) این فایل شامل طرح مدرن و شیک تقویم 97 دیواری لایه باز فتوشاپ مناسب جهت چاپ عکس کودکان مخصوص آتلیه ها و مهدکودک و پیش دبستانی می باشد که با رزولیشن 300 و سایز 25 در 35 طراحی شده است. نوع فرمت: TIF لایه ...

دانلود طرح لایه باز فاکتور فروش ال جی LG - کد 69

دانلود طرح لایه باز فاکتور فروش ال جی LG - کد 69

دانلود طرح لایه باز فاکتور فروش ال جی LG - کد69 طرح فاکتور نمایندگی ال جی طرح فاکتور لوازم خانگی به صورت کاملا لایه باز با فرمت cdr (کورل دراو) به همراه لوگو ال جی به صورت وکتور ...

طرح لایه باز (PSD) تراکت مرغ بریانی، مرغ سوخاری و

طرح لایه باز (PSD) تراکت مرغ بریانی، مرغ سوخاری و

طرح لایه باز (PSD) تراکت مرغ بریانی، مرغ سوخاری و فست فود و ساندویجی نانا (2رو + منوی غذا) این فایل شامل طرح مدرن و شیک تراکت لایه باز فتوشاپ (PSD)می باشد که می توانید برای مشاغلی مانند مرغ بریانی، ساندویجی، فست فود از آن استفاده کنید که به صورت 2 رو با رزولیشن 300 و سایز A5 (20 ...

کارت ویزیت رستوران

کارت ویزیت رستوران

فایل زیپ کارت دو رو فایل PSd ...

دریافت فایل : کارت ویزیت رستوران
لایه باز کارت ویزیت زعفران

لایه باز کارت ویزیت زعفران

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده از کارت ویزیت با موضوع زعفران در این پست به نمایش گذاشته شده است این کارت ویزیت مناسب ، شیک و زیباست برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید . طرح لایه باز فرمت PSD و رزولوشن 300dpi مد CMYK دانلود فایل لایه باز بلافاصله بعد از ...

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 19

طرح لایه باز (psd) اعلامیه ترحیم 19

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم درگذشت مادر به صورت افقی اعلامیه ترحیم اعلامیه ترحیم PSD دانلود اعلامیه ترحیم دانلود رایگان طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح اعلامیه ترحیم دانلود طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح لایه باز اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ...

طرح لایه باز تراکت آگهی ترحیم مادر 002

طرح لایه باز تراکت آگهی ترحیم مادر 002

فايل psd طرح لایه باز تراکت آگهی ترحیم مادر (اطلاعیه) به صورت کاملاً لایه باز و با کیفیت برای طراحان جهت طراحی و آماده چاپ می باشد. مدل: cmyk کيفيت: 300 فرمت: PSD سايز: 14.8*21 حجم دانلود: 5 mb ...

مدل کامل و اماده کابینت اشپزخانه +متریال+رندر

مدل کامل و اماده کابینت اشپزخانه +متریال+رندر

مدل کامل و اماده کابینت اشپزخانه +متریال+رندر ها+ابجکت ...

مجموعه طرح لایه باز. (psd) کارت ویزیت حرفه ای موسسه

مجموعه طرح لایه باز. (psd) کارت ویزیت حرفه ای موسسه

این مجموعه شامل 3 طرح کارت ویزیت لایه باز فتوشاپ می باشد که به صورت یک رو و دورو با رزولیشن 300 و سایز 5*9 طراحی شده که شامل موارد زیر است: 1. کارت ویزیت لایه باز موسسه حسابداری 2. کارت ویزیت شرکت حسابداری و حسابرسی زمینه بنفش 3. کارت ویزیت لایه باز موسسه ...

مجموعه طرح لایه باز (psd) کارت ویزیت حرفه ای لوازم

مجموعه طرح لایه باز (psd) کارت ویزیت حرفه ای لوازم

این مجموعه شامل 6 طرح کارت ویزیت حرفه ای و مدرن لایه باز فتوشاپ می باشد که به صورت یک رو و دورو با رزولیشن 300 و سایز 5*9 طراحی شده که شامل موارد زیر است: 1. کارت ویزیت نوشت افزار و لوازم تحریر با زمینه تخته سیاه 2. کارت ویزیت لایه باز محصولات فرهنگی با زمنیه سبز 3. کارت ویزیت ...

مجموعه طرح لایه باز (psd) کارت ویزیت حرفه ای دوربین

مجموعه طرح لایه باز (psd) کارت ویزیت حرفه ای دوربین

این مجموعه شامل 6 طرح کارت ویزیت حرفه ای و مدرن لایه باز فتوشاپ می باشد که به صورت یک رو و دورو با رزولیشن 300 و سایز 5*9 طراحی شده که شامل موارد زیر است: 1. کارت ویزیت سیستم حفاظتی/ زمینه زرد و وکتور دوربین مداربسته/ دورو 2. کارت ویزیت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر/ زمینه زرد و ...

طرح لایه باز (psd) تقدیرنامه شماره 6

طرح لایه باز (psd) تقدیرنامه شماره 6

طرح لایه باز تقدیر نامه و لوح سپاس شماره 6 این طرح به صورت لایه باز فتوشاپ و در سایز A4 با رزولیشن 300 طراحی شده است که می تواند به عنوان برگه تقدیرنامه و لوح سپاس مورد استفاده قرار گیرد. طرح لوح تقدیر , طرح لوح سپاس , طرح تقدیر نامه , لوح تقدیر psd ** با اولین خرید ...

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم 13

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم 13

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم افقی مربوط به مادر اعلامیه ترحیم اعلامیه ترحیم PSD دانلود اعلامیه ترحیم دانلود رایگان طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح اعلامیه ترحیم دانلود طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح لایه باز اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ...

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم 11

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم 11

طرح لایه باز اعلامیه ترحیم افقی مادر اعلامیه ترحیم اعلامیه ترحیم PSD دانلود اعلامیه ترحیم دانلود رایگان طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح اعلامیه ترحیم دانلود طرح اعلامیه ترحیم PSD دانلود طرح لایه باز اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ترحیم طرح اعلامیه ترحیم PSD طرح ...

طرح لایه باز تقویم سال جدید 1397شماره 1

طرح لایه باز تقویم سال جدید 1397شماره 1

طرح لایه باز تقویم سال 1397 به صورت افقی این تقویم بصورت 12 فایل جداگانه جهت هر ماه با پسوند PSD فتوشاپ قابل ویرایش طراحی شده و مناسب برای استفاده در تقویم دیواری و تقویم رومیزی و سایر انواع تقویم می باشد. تقویم سال 97 , تقویم97 , تقویم , 1397 , تقویم دیواری , تقویم رومیزی , ...

لایه باز کارت ویزیت کابینت

لایه باز کارت ویزیت کابینت

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده از کارت ویزیت با موضوع کابینت در این پست به نمایش گذاشته شده است این کارت ویزیت مناسب ، شیک و زیباست برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید . طرح لایه باز فرمت PSD و رزولوشن 300dpi مد CMYK دانلود فایل لایه باز بلافاصله بعد از ...

لایه باز کارت ویزیت دفتر وکالت

لایه باز کارت ویزیت دفتر وکالت

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده از کارت ویزیت با موضوع دفتر وکالت در این پست به نمایش گذاشته شده است این کارت ویزیت مناسب ، شیک و زیباست برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید . طرح لایه باز فرمت PSD و رزولوشن 300dpi مد CMYK دانلود فایل لایه باز بلافاصله بعد از ...

کارت ویزیت باطری سازی

کارت ویزیت باطری سازی

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده از کارت ویزیت با موضوع باطری سازی / باطری فروشی / برق خودرو در این پست به نمایش گذاشته شده است این کارت ویزیت مناسب ، شیک و زیباست برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید . طرح لایه باز فرمت PSD و رزولوشن 300dpi مد CMYK دانلود فایل ...

لایه باز کارت ویزیت بیمه ایران

لایه باز کارت ویزیت بیمه ایران

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده از کارت ویزیت با موضوع بیمه ایران در این پست به نمایش گذاشته شده است این کارت ویزیت مناسب ، شیک و زیباست برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید . طرح لایه باز فرمت PSD و رزولوشن 300dpi مد CMYK دانلود فایل لایه باز بلافاصله بعد از ...

لایه باز کارت ویزیت آموزشگاه زبان

لایه باز کارت ویزیت آموزشگاه زبان

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده از کارت ویزیت با موضوع آموزشگاه زبان در این پست به نمایش گذاشته شده است این کارت ویزیت مناسب ، شیک و زیباست برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید . طرح لایه باز فرمت PSD و رزولوشن 300dpi مد CMYK دانلود فایل لایه باز بلافاصله بعد ...

لایه باز کارت ویزیت خرازی

لایه باز کارت ویزیت خرازی

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده از کارت ویزیت با موضوع فروشگاه لوازم خرازی در این پست به نمایش گذاشته شده است این کارت ویزیت مناسب ، شیک و زیباست برای دانلود با لینک مستقیم به ادامه مطلب مراجعه نمایید . طرح لایه باز فرمت PSD و رزولوشن 300dpi مد CMYK دانلود فایل لایه باز بلافاصله ...

دانلود لایه باز کارت شناسایی و پرسنلی

دانلود لایه باز کارت شناسایی و پرسنلی

لایه باز کارت شناسایی سازمانی (id card)آی دی کارتها یا کارتهای شناسایی ابزاری برای شناسایی افراد درون یک سازمان،شرکت یا موسسه و یا۲در بسیاری جاها به عنوان برگه ی عبور و مرور و امنیتی مورد استفاده قرار میگیرد.با ویرایش این فایل میتوانید برای یک شرکت، سازمان یا موسسه کارت شناسایی ...

ایران ـ خراسان رضوی

خرسندیم که شما را در کنار خود داریم. لطفاً نظرات و پیشنهادات و هرگونه انتقادی که دارید با شماره های 09156553778 ـ 09362270121 و ایمیل hono.pc@gmail.com - noori.pc@hotmail.com مطرح فرمایید.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما